Калушани викидають пакети зі сміттям у зливову каналізацію (фотофакт)

Сьогодні, 7 квітня, на оперативній нараді у міського голови представник КП «Калушавтодор» повідомив, що жителі міста викидають пакети зі сміттям у зливову каналізацію, а потім скаржаться, що не сходить вода.

Зокрема, вчора працівники комунального підприємства, очищаючи колодязь зливової каналізації на вул. Каракая 4, витягнули звідти чотири мішки з побутовим сміттям, інформує “Калуш ФМ”. На місці колодязя встановили решітку.

Комунальники просять жителів будинку не закидати мішки зі сміттям у колодязь.

«На жаль, по таких фактах ніхто дописи не робить, – зауважив перший заступник міського голови Мирослав Тихий. – Звичайно, роботу комунальних підприємств можна критикувати, але варто, напевно, дати оцінку і такій діяльності наших мешканців».

Нагадаємо: Гуцул-месник: чоловік розстріляв браконьєрів, які рубали ліс (відео)

The post Калушани викидають пакети зі сміттям у зливову каналізацію (фотофакт) appeared first on Галицький Кореспондент.

Сьогодні, 7 квітня, на оперативній нараді у міського голови представник КП «Калушавтодор» повідомив, що жителі міста викидають пакети зі сміттям у зливову каналізацію, а потім скаржаться, що не сходить вода. Зокрема, вчора працівники комунального підприємства, очищаючи колодязь зливової каналізації на вул. Каракая 4, витягнули звідти чотири мішки з побутовим сміттям, інформує “Калуш ФМ”. На місці

The post Калушани викидають пакети зі сміттям у зливову каналізацію (фотофакт) appeared first on Галицький Кореспондент.

Дополнительно: