Йдеш до гінеколога, а потрапляєш в порно: Лікарі встановили приховану камеру

Невстановлені особи опублікували збірник відеозаписів порнографічного характеру з камери.

В Одеському обласному онкологічному диспансері на Слобідці у кабінеті гінекології півтора року працювала прихована камера. Відеозаписи продавали за кордон для розміщення на порносайтах.

З матеріалами справи можна ознайомитись в офіційному реєстрі судових рішень. Досудовим розслідуванням встановлено, що в кабінеті лікаря було встановлено приховану камеру, якою проводилася зйомка проведення УЗД. При цьому пацієнтів не повідомляли про наявність камери та про здійснення відеофіксації проходження процедури УЗД. Згодом невстановлені особи опублікували збірник відеозаписів порнографічного характеру з камери. В зазначених відеоматеріалах перебувають записи з початку 2018 року по квітень 2019 рік.

Невстановлені особи опублікували збірник відеозаписів порнографічного характеру з камери. В Одеському обласному онкологічному диспансері на Слобідці у кабінеті гінекології півтора року працювала прихована камера. Відеозаписи продавали за кордон для розміщення на порносайтах. З матеріалами справи можна ознайомитись в офіційному реєстрі судових рішень. Досудовим розслідуванням встановлено, що в кабінеті лікаря було встановлено приховану камеру, якою проводилася зйомка проведення УЗД. При цьому пацієнтів не повідомляли про наявність камери та про здійснення відеофіксації проходження процедури УЗД. Згодом невстановлені особи опублікували збірник відеозаписів порнографічного характеру з камери. В зазначених відеоматеріалах перебувають записи з початку 2018 року по квітень 2019 рік.