Івано-Франківська облрада вимагає притягнути нардепа Рабіновича до кримінальної відповідальності

Результат пошуку зображень за запитом рабіновіч

Депутати підтримали звернення з вимогою перевірити антидержавницькі висловлювання та дії народного депутата України від партії «Опозиційна платформа – за життя» Вадима Рабіновича, пишуть Версії з посиланням на Фіртку.

За наявності складу злочину вимагають притягнути його до кримінальної відповідальності за розпалювання ворожнечі та поширення українофобських висловлювань.

Як відмітили прикарпатські обранці, нардеп Рабінович поглумився над смертю ветерана дивізії «Галичина» Михайла Мулика, заявивши з трибуни парламенту, що смерть дивізійника є доброю звісткою. Також Рабінович назвав фашистами всіх, хто вважає дивізійників героями і борцями за незалежність.

«Очевидно що це була підтримка для Москви, він скоро поїде по гонорар до Москви. Але що мене вразило найбільше, що в тому залі були депутати від Прикарпаття, які мали б відреагувати. Там були й воїни, які так само не відреагували. Сьогодні Революція гідності перетворилась на Контрреволюцію підлості”, – зазначив депутат обласної ради Василь Сенатович.

Депутат облради Святослав Никорович відмітив, що Рабінович не був єдиним народним депутатом, який поглумився зі смерті Михайла Мулика. Нардеп від “Слуги народу” Максим Бужанський назвав покійного франківця “заслуженим есесівцем”.

Депутати підтримали звернення з поправкою, замінивши слово “прохання” на “вимога”.

Нагадаємо, 25 січня пішов з життя 99-річний голова крайового братства дивізійників “Галичина”, почесний громадянин міста Івано-Франківська Михайло Мулик.

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!

The post Івано-Франківська облрада вимагає притягнути нардепа Рабіновича до кримінальної відповідальності appeared first on VERSII.IF.UA | новини ONLINE | ВІДЕО.

Відбулася тридцять четверта сесія Івано-Франківської обласної ради.

The post Івано-Франківська облрада вимагає притягнути нардепа Рабіновича до кримінальної відповідальності appeared first on VERSII.IF.UA | новини ONLINE | ВІДЕО.