Івано-Франківськ заробив понад 130 мільйонів на землі та власності

Івано-Франківськ заробив понад 130 мільйонів на землі та власності

Про це повідомив міський голова Руслан Марцінків.

«Це кошти від оренди, приватизації, продажу комунального майна, земельних ресурсів, земельного податку тощо. Мушу визнати, що результат непоганий. Але головне завдання – це раціональне використання ресурсів для наповнення міського бюджету. Так, з приватизації комунального майна бюджет поповнився на 11 млн грн. А загалом, на 1 січня, укладено 465 договорів оренди комунального майна на суму 16 млн грн. Майже 15 млн гривень надійшло з продажу земельних ділянок, в тому числі з аукціону. Що стосується орендної плати, то на 1 січня діє 866 договорів оренди, річною вартістю майже 48 млн. грн. А за минулий рік надійшло 56 млн грн орендної плати за землю. Земельний податок становив 34 млн грн. За 60-ма адресами направлено претензії, а ще за користування 32 ділянками готуються позови до суду. Це загалом на суму понад 1 млн грн», – йдеться у повідомленні.

Як повідомив директор Департамент комунальних ресурсів Івано-Франківської міської ради Ігор Гриненько зараз близько 30% земель ще не задіяні. Тож варто посилити роботи щодо продажу земельних ділянок з аукціону, передачу їх в оренду, а також проводити інвентаризацію земель та оновити грошову оцінку.«В першу чергу, переглянути оціночну вартість саме у селах ОТГ – вона там давно не оновлювалася. Адже зараз наша територія збільшилася більше, як у два рази. Тому важливо працювати у цьому напрямку», – йдеться у повідомленні.

 

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!

The post Івано-Франківськ заробив понад 130 мільйонів на землі та власності appeared first on VERSII.IF.UA | новини ONLINE | ВІДЕО.

Майже 133 мільйони гривень надійшло у минулому році до міського бюджету Івано-Франківська за користування комунальними ресурсами.

The post Івано-Франківськ заробив понад 130 мільйонів на землі та власності appeared first on VERSII.IF.UA | новини ONLINE | ВІДЕО.