Івано-Франківськ виділив 75 тисяч гривень на укріплення дамби в Угорниках

Сьогодні, 22 травня, в Івано-Франківську відбулось засідання виконавчого комітету міської ради.

Члени виконкому прийняли два рішення щодо захисту села Угорники Івано-Франківської міської ради від паводків. Мова йде про укріплення дамби на річці Бистриця Надвірнянська.

Виконком виділив 60 тисяч для ліквідації загрози прориву водозахисної дамби. 40 тисяч з них піде на придбання негабаритного каменю та піску, а ще 20 – на оплату послуг автотранспорту, який буде задіяно.

Крім того, ще 15 тисяч гривень вартуватиме майно, яке передають з міського матеріального резерву для укріплення дамби. У списку цього майна – робочі чоботи і рукавиці, лопати, відра, а також 2 тисячі будівельних мішків.

Читайте також: Удар стихії: на Прикарпатті підтопило понад 50 міст і сіл

 

The post Івано-Франківськ виділив 75 тисяч гривень на укріплення дамби в Угорниках appeared first on Галицький Кореспондент.

Сьогодні, 22 травня, в Івано-Франківську відбулось засідання виконавчого комітету міської ради. Члени виконкому прийняли два рішення щодо захисту села Угорники Івано-Франківської міської ради від паводків. Мова йде про укріплення дамби на річці Бистриця Надвірнянська. Виконком виділив 60 тисяч для ліквідації загрози прориву водозахисної дамби. 40 тисяч з них піде на придбання негабаритного каменю та піску,

The post Івано-Франківськ виділив 75 тисяч гривень на укріплення дамби в Угорниках appeared first on Галицький Кореспондент.