Івано-Франківськ: терміново потрібні донори з третьою групою крові для 4-річного хлопчика

Терміново потрібні донори з третьою групою крові для 4-річного хлопчика

Про це  інформує “ДонорUA Прикарпаття”.

У листопаді 2019 року у Владиславчика Шуля виявили мієлодиспластичний синдром. Зараз хлопчик потребує допомоги донорів, адже у нього низькі показники тромбоцитів.

Потрібні донори, лише чоловіки з 3+ або 3- групою крові для здачі тромбоцитів на 12 березня. Здати можна лише з 08:00 до 10:00.

“Синочок був дуже в’ялий, блідий і ми звернулись до лікарів. Аналіз крові показав, що гемоглобін лише 49. Спочатку підозрювали лейкоз, але пункція показала, що це мієлодиспластичний синдром. Зараз ще очікуємо точних результатів зі столиці. Поки що стабільно йому вливають кров та тромбоцити”, – каже мама хлопчика Вікторія.

Запланувати кроводачу потрібно за посиланням: https://account.donor.ua/donations/plan

У разі запитань – телефонуйте з 08:00 до 20:00 без вихідних за номером 067 208 03 03 (Координаційний центр ДонорUA).

Донорів чекають за адресою: Івано-франківська обласна станція переливання крові, Івано-Франківськ, вул. С. Бандери, 23. З собою мати паспорт!

Також в реєстратурі вказуйте кому здаєте кров, щоб в лікарні її видали безкоштовно.

 

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!

The post Івано-Франківськ: терміново потрібні донори з третьою групою крові для 4-річного хлопчика appeared first on VERSII.IF.UA | новини ONLINE | ВІДЕО.

В Івано-Франківську на четвер, 12 березня, терміново потрібні донори з третьою плюс та мінус групою крові для здачі тромбоцитів. Підходять лише чоловіки 25-45 років.

The post Івано-Франківськ: терміново потрібні донори з третьою групою крові для 4-річного хлопчика appeared first on VERSII.IF.UA | новини ONLINE | ВІДЕО.