Івано-Франківськ: стали відомим подробиці смерті через COVID-19 породіллі та її дитини

Вчора, 11 березня, колектив Господарського суду Івано-Франківської області повідомив, що від коронавірусу померла 33-річна помічниця судді.

Із власних джерел “Галицькому кореспонденту” стало відомо, що напередодні смерті, жінка була на восьмому місяці вагітності. Але дитина померла в утробі. Їй викликали пологи. А кесарів розтин не робили, бо від першого кесаревого не минуло ще двох років.  Жінка мала пневмонію, була на кисні. За словами її одногрупників, просила молитися з неї. Також відомо, що чоловік жінки теж у лікарні через COVID-19. Джерела повідомляють, що він у тяжкому стані.

Генеральний директор «Івано-Франківського обласного перинатального центру» Юрій Павлушинський підтвердив інформацію про смерть жінки.

«Так. Дійсно була така ситуація. Пацієнтка три дні після пологів померла. Сьогодні, 12 березня, о 12 годині дня буде розтин“, – каже лікар.

Додає, що жінка лікувалася від пневмонії. Потім її перевели в Івано-Франківську обласну клінічну лікарню. Уже там сталася зупинка серця.

Більше інформації буде уже після того, як проведуть розтин.
А дитина померла на фоні важкої ситуації із пневмонією. Була критична ситуація з легенями. Немовля померло в утробі матері. Кесаревого розтину не було. Адже якби ми його зробили, то жінка могла померти в день операції“, – зауважує Павлушинський.

За його словами, стан 33-річної жінки був дійсно дуже важкий. Так тривало тиждень.

“За її лікування бралися усі лікарі, різні консультанти, медичні працівники різних рівнів. Але, на жаль, трапилася така біда”, – розповідає медик.

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!

Вчора, 11 березня, колектив Господарського суду Івано-Франківської області повідомив, що від коронавірусу померла 33-річна помічниця судді. Із власних джерел “Галицькому кореспонденту” стало відомо, що напередодні смерті, жінка була на восьмому місяці вагітності. Але дитина померла в утробі. Їй викликали пологи. А кесарів розтин не робили, бо від першого кесаревого не минуло ще двох років.  Жінка мала […]