iPhone і iPad можуть стати титановими

Apple розглядає можливість зробити свої гаджети титановими. Корпуси з цього металу компанія запатентувала ще минулого місяця.

Тепер з’явився новий доказ. Розкрита чергова заявка на патент Apple. Інженери з Купертіно знайшли спосіб зменшити появу відбитків пальців на пристроях.

Титан особливо сприйнятливий до відбитків. Щоб позбутися від них – Apple застосує оксидні покриття. Вони знизять ймовірність подібного забруднення. Навіщо Apple дана технологія, якщо титан не цікавить? Патенти свідчать, що “яблучний” гігант готовий експериментувати з таким матеріалом.

У якості піддослідних кроликів виступають iPhone, iPad і MacBook. Вони вказані в виявленому документі. Коли титанові айфони, ноутбуки і “таблетки” побачать світ? Поки невідомо.

Запис iPhone і iPad можуть стати титановими спершу з’явиться на iTechua – Новини смартфонів, гаджетів і різних девайсів.

Apple розглядає можливість зробити свої гаджети титановими. Корпуси з цього металу компанія запатентувала ще минулого місяця. Тепер з’явився новий доказ. Розкрита чергова заявка на патент Apple. Інженери з Купертіно знайшли спосіб зменшити появу відбитків пальців на пристроях. Титан особливо сприйнятливий до відбитків. Щоб позбутися від них – Apple застосує оксидні покриття. Вони знизять ймовірність подібного […]

Запис iPhone і iPad можуть стати титановими спершу з’явиться на iTechua – Новини смартфонів, гаджетів і різних девайсів.