iPad Pro 2022 року отримає MagSafe, вбудований у логотип Apple

Компанія Apple представить нові моделі iPad Pro з підтримкою бездротової зарядки MagSafe у першій половині 2022 року, повідомляє портал 9to5Mac.

Спочатку Apple планувала випустити iPad Pro зі скляною задньою панеллю для реалізації функції бездротової зарядки, але пізніше компанія від цієї ідеї, оскільки зробить продукт тендітнішим. Проте наявність алюмінієвої задньої панелі ускладнить сумісність планшетів із зарядним пристроєм MagSafe.

За даними 9to5Mac, інженери розробили нові прототипи iPad Pro з більшим логотипом Apple (як на нових MacBook Pro), який виготовлений зі скла. Під цим логотипом будуть розташовані магніти та котушка для бездротової зарядки.

Крім того, iPad Pro 2022 отримають збільшені обсяги акумуляторів, оновлений блок камер в стилі iPhone 13, і новий чіп Apple M2.

Запис iPad Pro 2022 року отримає MagSafe, вбудований у логотип Apple спершу з’явиться на iTechua – Новини смартфонів, гаджетів і різних девайсів.

Компанія Apple представить нові моделі iPad Pro з підтримкою бездротової зарядки MagSafe у першій половині 2022 року, повідомляє портал 9to5Mac. Спочатку Apple планувала випустити iPad Pro зі скляною задньою панеллю для реалізації функції бездротової зарядки, але пізніше компанія від цієї ідеї, оскільки зробить продукт тендітнішим. Проте наявність алюмінієвої задньої панелі ускладнить сумісність планшетів із зарядним пристроєм […]

Запис iPad Pro 2022 року отримає MagSafe, вбудований у логотип Apple спершу з’явиться на iTechua – Новини смартфонів, гаджетів і різних девайсів.