«Хвиля пам’яті»: У Франківську презентували пам’ятний конверт

Сьогодні, 18 лютого, в «Просвіті» презентували пам‘ятний конверт до роковин подій Революції гідності. Наклад – 100 штук.

«Зібрали ми вас з метою, щоб ви почули про долю людей на Майдані. Їх можна було врятувати, якби лікували не бронхіти, а отруєння», – розповідає Микола Павлюченко, очільник ГО «Хімічні та токсичні отруєння України».

Серед загиблих внаслідок подій на Майдані уже десятеро мешканців Прикарпаття, які отримали хімічні отруєння та не змогли отримати кваліфікованої допомоги медиків.

Активіст додає, що люди з Майдану, потрапили до місцевих лікарень і там лікували ті хвороби, які лікар бачив.

«На жаль, медики не бачили, що люди отруєні, тому врятувати не вдалось», – підсумовує Микола Павлюченко.

Із Прикарпаття акція «Хвиля пам‘яті» передається до Києва та Сходу України.

Довідково: Революція Гідності – політичні та суспільні зміни в Україні з 30 листопада до лютого 2014, як спротив проти відходу політичного керівництва країни від законодавчо закріпленого курсу на Європейську інтеграцію та подальшою відмовою від цього курсу.

Як писав раніше “Галицький кореспондент”, деякі учасники тих подій помирають у страшних муках, навіть не знаючи причини смерті. Зараз же їм доводиться постійно лікуватися. Вони переконані: це через отруєння газами, що були застосовані проти майданівців. Як наслідок, у їхніх організмах в десятки разів перевищені норми талію, хрому та інших хімічних елементів.

The post «Хвиля пам’яті»: У Франківську презентували пам’ятний конверт appeared first on Галицький Кореспондент.

Сьогодні, 18 лютого, в «Просвіті» презентували пам‘ятний конверт до роковин подій Революції гідності. Наклад – 100 штук. «Зібрали ми вас з метою, щоб ви почули про долю людей на Майдані. Їх можна було врятувати, якби лікували не бронхіти, а отруєння», – розповідає Микола Павлюченко, очільник ГО «Хімічні та токсичні отруєння України». Серед загиблих внаслідок подій

The post «Хвиля пам’яті»: У Франківську презентували пам’ятний конверт appeared first on Галицький Кореспондент.

Дополнительно: