Huawei відмовилася від випуску осіннього флагманського смартфона Mate 50 у 2021 році

В останні роки, через американські санкції, Huawei відчуває серйозні проблеми. Компанія втратила величезного числа партнерів, в тому числі і в особі пошукового гіганта Google.

Тепер же стало відомо, що китайський IT-гігант відмовився від ідеї випускати традиційний осінній флагман – Huawei Mate 50. Принаймні, саме це випливає з свіжої витоку від китайського інтернет-інсайдера під ніком 菊 厂 影业 Fans.

Як пише Gizmochina, мережевий джерело уточнило, що анонс флагманської лінійки відбудеться під кінець другого кварталу 2022 року. Таким чином, Huawei Mate 50 може побачити світло не раніше липня-серпня наступного року.

Нагадаємо, що деякий час тому дочірній бренд Huawei – Honor – відокремився від «головного офісу», після чого представив безліч цікавих новинок. Одним з головних анонсів є запуск лінійки Honor Magic 3, яка отримала підтримку сервісів Google «з коробки».

Запис Huawei відмовилася від випуску осіннього флагманського смартфона Mate 50 у 2021 році спершу з’явиться на iTechua – Новини смартфонів, гаджетів і різних девайсів.

В останні роки, через американські санкції, Huawei відчуває серйозні проблеми. Компанія втратила величезного числа партнерів, в тому числі і в особі пошукового гіганта Google. Тепер же стало відомо, що китайський IT-гігант відмовився від ідеї випускати традиційний осінній флагман – Huawei Mate 50. Принаймні, саме це випливає з свіжої витоку від китайського інтернет-інсайдера під ніком 菊 […]

Запис Huawei відмовилася від випуску осіннього флагманського смартфона Mate 50 у 2021 році спершу з’явиться на iTechua – Новини смартфонів, гаджетів і різних девайсів.