Huawei представила фірмову технологію для запуску Android-додатків на ноутбуці

В ході презентації моделей MateBook 13s і 14s Huawei представила власну технологію, яка дозволяє запускати Android-додатки на ноутбуці. Компанії вдалося добитися безшовного з’єднання з комп’ютером. Крім того, представники Huawei поділилися особливостями новинки.

HUAWEI Mobile Application Engine дозволяє запускати мобільні ігри та інші Android-додатки як на смартфоні, так і на ноутбуці з підтримкою фірмової технології. Виробник також заявляє про можливість одночасного запуску декількох додатків. Установка програм повинна здійснюватися з офіційного магазину додатків HUAWEI для ПК.

Для взаємодії з мобільним софтом можна використовувати трекпад, мишу і клавіатуру. Крім того, компанія додала спеціальний «Дитячий режим» для власного онлайн-магазину. При його активації контент, не призначений для неповнолітніх користувачів, стає недоступним. Крім того, можна вручну вибрати перелік програм та ігор, які будуть встановлені на пристрій дитини.

Запис Huawei представила фірмову технологію для запуску Android-додатків на ноутбуці спершу з’явиться на iTechua – Новини смартфонів, гаджетів і різних девайсів.

В ході презентації моделей MateBook 13s і 14s Huawei представила власну технологію, яка дозволяє запускати Android-додатки на ноутбуці. Компанії вдалося добитися безшовного з’єднання з комп’ютером. Крім того, представники Huawei поділилися особливостями новинки. HUAWEI Mobile Application Engine дозволяє запускати мобільні ігри та інші Android-додатки як на смартфоні, так і на ноутбуці з підтримкою фірмової технології. Виробник […]

Запис Huawei представила фірмову технологію для запуску Android-додатків на ноутбуці спершу з’явиться на iTechua – Новини смартфонів, гаджетів і різних девайсів.