Huawei планує встановити 6,5 млн базових станцій і 2,8 млрд користувачів 5G до 2025 року

Станом на кінець січня цього року, Huawei підписала 30 комерційних контрактів на поставку обладнання 5G і відвантажила більше 25 000 базових станцій 5G по всьому світу.

Huawei є одним з лідерів індустрії 5G. Компанія дуже впевнена в своєму успіху, незважаючи на тиск з боку уряду США. Сьогодні на конференції аналітиків Huawei компанія оголосила, що станом на 15 квітня вона вже уклала отримала 40 контрактів і відвантажила понад 70 000 базових станцій 5G.

Відомо, що 23 контракту компанія підписала в Європі, 10 замовлень прийшло з Близького Сходу, 6 контрактів підписано в Азії і ще один партнер Huawei знаходиться в Африці.

Керуючий директор компанії Huawei Дінг Вей (Ding Wei) раніше розповів про те, що, маса базової станції 5G виробництва Huawei складає всього 20 кг, а її установкою цілком може займатися лише одна людина без допомоги кого-небудь.

Крім того, заступник голови Huawei Ху Хоуї (Hu Houyi) зробив такий прогноз. Компанія вважає, що до 2025 року в усьому світі буде 6,5 млн базових станцій 5G і 2,8 млрд користувачів 5G. Це складе 58% користувачів мережі Інтернет у всьому світі.

Станом на кінець січня цього року, Huawei підписала 30 комерційних контрактів на поставку обладнання 5G і відвантажила більше 25 000 базових станцій 5G по всьому світу. Huawei є одним з лідерів індустрії 5G. Компанія дуже впевнена в своєму успіху, незважаючи на тиск з боку уряду США. Сьогодні на конференції аналітиків Huawei компанія оголосила, що станом […]