Huawei P30 Pro поступився Samsung Galaxy S10 Plus, Galaxy Note 9 і Google Pixel 3 в тесті фронтальної камери

Результати тесту основної камери смартфона Huawei P30 Pro, проведені DxOMark, відомі давно, а зараз французькі фахівці опублікували і тести фронтальної камери моделі. Як виявилося, тут флагман Huawei зовсім не на лідируючих позиціях.

90 балів за фото і 89 – за відео, а в сумі – 89. З таким результатом P30 Pro посів четверте місце нового рейтингу фронтальних камер, поступившись Samsung Galaxy S10 Plus, Galaxy Note 9 і Google Pixel 3. Серед сильних сторін камери фахівці відзначили відсутність проблем з експозицією, широкий динамічний діапазон і точне відтворення кольорів. На інший частіше – слабка деталізація при зйомці в приміщенні і в умовах недостатньої освітленості і обмежена глибина різкості.

Результати тесту основної камери смартфона Huawei P30 Pro, проведені DxOMark, відомі давно, а зараз французькі фахівці опублікували і тести фронтальної камери моделі. Як виявилося, тут флагман Huawei зовсім не на лідируючих позиціях. 90 балів за фото і 89 – за відео, а в сумі – 89. З таким результатом P30 Pro посів четверте місце нового […]