HUAWEI назвала модель першого смартфона на HarmonyOS

Компанія HUAWEI ще в минулому році підтвердила майбутній переклад своїх смартфонів на операційну систему HarmonyOS. Нарешті, виробник розкрив дату виходу першої релізной версії системи, а також назвав кілька пристроїв, які гарантовано отримають апдейт.

За заявою бренду, фінальна версія HarmonyOS для смартфонів з’явиться в квітні 2021 року. Першим нову прошивку отримає недавно представлений HUAWEI Mate X2. Крім того, очікується, що в найближчі кілька місяців HUAWEI представить флагманську новинку P50, яка також буде поставлятися з попередньо встановленою HarmonyOS.

HUAWEI потенційно розглядає свою операційну систему як універсальне рішення для сегмента інтернету речей і розумних телевізорів. У грудні минулого року розробники отримали доступ до SDK прошивки, а з 21 січня – і першу її бета-версію.

Запис HUAWEI назвала модель першого смартфона на HarmonyOS спершу з’явиться на iTechua – Новини смартфонів, гаджетів і різних девайсів.

Компанія HUAWEI ще в минулому році підтвердила майбутній переклад своїх смартфонів на операційну систему HarmonyOS. Нарешті, виробник розкрив дату виходу першої релізной версії системи, а також назвав кілька пристроїв, які гарантовано отримають апдейт. За заявою бренду, фінальна версія HarmonyOS для смартфонів з’явиться в квітні 2021 року. Першим нову прошивку отримає недавно представлений HUAWEI Mate X2. Крім того, очікується, […]

Запис HUAWEI назвала модель першого смартфона на HarmonyOS спершу з’явиться на iTechua – Новини смартфонів, гаджетів і різних девайсів.