Хотіла продати немовля: справу лікарки перинатального центру Олени Вавринчук передали до суду

Лікарка хмельницького перинатального центру Олена Вавринчук фігурує в кримінальній справі.

Хотіла продати немовля: справу лікарки перинатального центру Олени Вавринчук передали до суду

Її обвинувачують в торгівлі людьми, а саме – в схемі “усиновлення”, що була організована в стінах медзакладу.

Справу вже розглядають в суді.

Ця історія сталася в Хмельницькому минулої осені. Ціла “схема усиновлення” в обхід законодавству розгорнулася в стінах міського перинатального центру. В епіцентрі всіх подій – заступник головного лікаря Олена Вавринчук і ще дві жінки. Одна з яких народжувала, а інша придбала дитину в породіллі за 10 тисяч гривень. Такі деталі повідомляли в сюжеті журналісти “Надзвичайних новин”. Лікар-гінеколог, яка була замішана в цій історії, сьогодні, 4 листопада, є обвинуваченою в кримінальній справі за статтею “Торгівля людьми”.

Дівчинка, яку хотіли продати, є у справі потерпілою

Про події в перинатальному центрі, що розгорнулися навколо немовля, стало відомо від матері жінки, яка народила дитину. Та злякалася за свою доньку і розповіла про незаконну схему усиновлення правоохоронцям. Подробиці цієї історії ми вже розповідали вам раніше.

Тривали слідчі дії й вже навесні поліція повідомила про підозру і лікарю-гінекологу Вавринчук, і двом жінкам. Тоді працівники поліції офіційно заявили: лікарка використала службове становище та підробила документи щодо вагітності й пологів. Адже в перинатальному центрі породілля перебувала під іменем іншої жінки. Остання мала отримати дитину після народження. І навіть заплатила справжній матері 10 тисяч гривень. Таку суму віддали за життя дівчинки Софійки, яка нині є потерпілою у справі.

Після розголосу, все це активно стали обговорювати в соцмережах. Жінки, які проходили обстеження в Олени Вавринчук почали публічно ділитися своїми думками стосовно неї. Про свій досвід лікування під наглядом гінеколога Вавринчук розповідали і журналісту vsim.ua.

Олена Вавринчук продовжує працювати в перинатальному центрі

Сьогодні, 4 листопада, в міськрайонному суді, що на Героїв Майдану, мало відбутися підготовче засідання по справі. Розглядають її в складі трьох суддів.

До суду прийшла обвинувачена Олена Вавринчук із двома захисниками. Представника потерпілої не було. Ним є начальник відділу опіки та піклування Служби у справах дітей ХМР Наталія Лук’янова. Вона дала згоду на розгляд справи без її присутності, зсилаючись на свій лікарняний. Судді вирішили перенести слухання на іншу дату.

 

Лікарка хмельницького перинатального центру Олена Вавринчук фігурує в кримінальній справі. Її обвинувачують в торгівлі людьми, а саме – в схемі “усиновлення”, що була організована в стінах медзакладу. Справу вже розглядають в суді. Ця історія сталася в Хмельницькому минулої осені. Ціла “схема усиновлення” в обхід законодавству розгорнулася в стінах міського перинатального центру. В епіцентрі всіх подій – заступник головного лікаря Олена Вавринчук і ще дві жінки. Одна з яких народжувала, а інша придбала дитину в породіллі за 10 тисяч гривень. Такі деталі повідомляли в сюжеті журналісти “Надзвичайних новин”. Лікар-гінеколог, яка була замішана в цій історії, сьогодні, 4 листопада, є обвинуваченою в кримінальній справі за статтею “Торгівля людьми”. Дівчинка, яку хотіли продати, є у справі потерпілою Про події в перинатальному центрі, що