Honor Magic 3 обійшов всі Android-смартфони по потужності

У мережі з’явився скріншот з результатами тестування Honor Magic 3 в бенчмарку GeekBench. Виявилося, що новий флагманський смартфон продуктивніший всіх існуючих Android-апаратів. І все це – заслуга топового процесора Qualcomm.

Як видно, Honor Magic 3 на базі Snapdragon 888 Plus  продемонстрував 1215 балів в одноядерному режимі і 3806 – в багатоядерному. Це більше, ніж у будь-якого з смартфонів з базовим варіантом Snapdragon 888. Для порівняння, ігровий Black Shark 4 Pro, який вважається одним з найбільш продуктивних Android-апаратів, видає в цьому ж тесті приблизно 1130/3700 в одноядерному / багатоядерному режимі.

З чуток, Honor Magic 3 отримає 6,76-дюймовий AMOLED-дисплей з роздільною здатністю Full HD + і частотою оновлення 120 Гц, до 12 ГБ оперативної пам’яті і акумулятор ємністю 4500 мАг з підтримкою 66-ватної зарядки. Крім того, очікується Pro-версія з 16 ГБ ОЗУ в топової модифікації і акумулятором на 5000 мАг з підтримкою швидкої зарядки потужністю 100 Вт. Особливу увагу виробник має намір приділити камері пристроїв.

Презентація серії Magic 3 запланована на 12 серпня.

Запис Honor Magic 3 обійшов всі Android-смартфони по потужності спершу з’явиться на iTechua – Новини смартфонів, гаджетів і різних девайсів.

У мережі з’явився скріншот з результатами тестування Honor Magic 3 в бенчмарку GeekBench. Виявилося, що новий флагманський смартфон продуктивніший всіх існуючих Android-апаратів. І все це – заслуга топового процесора Qualcomm. Як видно, Honor Magic 3 на базі Snapdragon 888 Plus  продемонстрував 1215 балів в одноядерному режимі і 3806 – в багатоядерному. Це більше, ніж у будь-якого з смартфонів […]

Запис Honor Magic 3 обійшов всі Android-смартфони по потужності спершу з’явиться на iTechua – Новини смартфонів, гаджетів і різних девайсів.