HMD Global готується представити смартфони Nokia X20 і Nokia X10

Спеціалізований портал NokiaPowerUser повідомляє, що компанія HMD Global (володіє брендом Nokia) планує запустити ще одну нову лінійку смартфонів Nokia під назвою Nokia X. Це середньобюджетний пристрый. На даний момент мова йде про дві моделі – Nokia X20 (кодове позначення Scarlet Witch) і Nokia X10 (Quick Silver). Стверджується, що гаджети представлять в найближчий час. Можливо, що в ході презентації, запланованої на 8 квітня. 

Nokia X10 і Nokia X20 базуються на досить потужному чіпсеті Snapdragon 480 від Qualcomm і можуть працювати в мобільних мережах п’ятого покоління 5G. У Nokia X10 6 ГБ ОЗУ і всього 32 ГБ флеш-пам’яті. У Nokia X20 стільки ж оперативної пам’яті, але накопичувач має оптимальну ємність 128 ГБ. 

Експерти NokiaPowerUser навіть називають приблизну вартість новинок. За Nokia X10 попросять близько 300 євро. Девайс запропонують у білій або зеленої забарвленням. А Nokia X20 буде коштувати близько 350 євро. Він може бути блакитного кольору або пісочного. 

Запис HMD Global готується представити смартфони Nokia X20 і Nokia X10 спершу з’явиться на iTechua – Новини смартфонів, гаджетів і різних девайсів.

Спеціалізований портал NokiaPowerUser повідомляє, що компанія HMD Global (володіє брендом Nokia) планує запустити ще одну нову лінійку смартфонів Nokia під назвою Nokia X. Це середньобюджетний пристрый. На даний момент мова йде про дві моделі – Nokia X20 (кодове позначення Scarlet Witch) і Nokia X10 (Quick Silver). Стверджується, що гаджети представлять в найближчий час. Можливо, що в […]

Запис HMD Global готується представити смартфони Nokia X20 і Nokia X10 спершу з’явиться на iTechua – Новини смартфонів, гаджетів і різних девайсів.