Хлопець з Франківська став учасником співочого шоу “Голос країни”

Франківчанин Назар Яцишин пройшов кастинг у вокальному шоу “Голос країни” та став учасником. Вже цієї неділі випуск з’явиться на українських екранах.

Про перший успіх у проекті Назар Яцишин повідомив на своїй сторінці у соцмережі Фейсбук.

“Друзі, нарешті я можу прочинити завісу головного музичного шоу країни. Я учасник Голос країни 10 і вже цієї неділі, 19 січня о 21:00 ви зможете побачити, як я розпочну свій шлях на цьому проєкті. Це буде справжня битва за місця в командах тренерів”, – йдеться у дописі.

Довідково:

«Голос країни» — телевізійне співоче талант-шоу, що з 2011 року виходить на телеканалі «1+1». Участь у шоу забезпечують вокальні здібності та талант, а зовнішність і вік учасників мають вторинне значення.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:Франківчани продовжують підкорювати сцену “Х-Фактора”: цього разу дівчина із Прикарпаття отримала чотири “так”. ВІДЕО

Публікація Хлопець з Франківська став учасником співочого шоу “Голос країни” запозичена із ресурсу WestNews.com.ua.

Франківчанин Назар Яцишин пройшов кастинг у вокальному шоу “Голос країни” та став учасником. Вже цієї неділі випуск з’явиться на українських екранах. Про перший успіх у проекті Назар Яцишин повідомив на своїй сторінці у соцмережі Фейсбук. “Друзі, нарешті я можу прочинити завісу головного музичного шоу країни. Я учасник Голос країни 10 і вже цієї неділі, 19 січня о 21:00 […]

Публікація Хлопець з Франківська став учасником співочого шоу “Голос країни” запозичена із ресурсу WestNews.com.ua.