Хлопчика в Переяславі-Хмельницькому міг застрелити 14-річний син підозрюваного

Зброя, з якої вбили хлопчика в Переяславі-Хмельницькому, пропала з місця злочину.

Слідство у справі про вбивство 5-річного хлопчика має версію, що вистрілити в дитину міг 14-річний син підозрюваного поліцейського Володимира Петровця.

Про це повідомляє “Громадське“.

Цю версію поки що перевіряють слідчі.

Зазначається, що в будинку Петровця, де відпочивали підозрювані, окрім дорослих, були також діти. Зокрема – 14-річний син Петровця, який також, імовірно, стріляв зі зброї.

Також адвокат родини загиблого 5-річного Кирила Олександр Щербина заявив, що зброя, з якої вбили хлопчика в Переяславі-Хмельницькому, пропала з місця злочину.

“Власник приміщення мав при собі зброю. Це була його зброя. Дитина також користувалася зброєю і здійснювала постріли”, – повідомив адвокат.

На запитання, чи могло бути на місці злочину більше ніж двоє підозрюваних, Щербина відповів: “Так, можливо”.

“Були вилучені гільзи та патрони, зброя досі не знайдена. З показів свідків вбачається, що зброя була і з неї стріляли. Ба більше, ця зброя під час проведення обшуку десь пропала, хоча вона була на ґанку будинку”, – зазначив адвокат.

Зброя, з якої вбили хлопчика в Переяславі-Хмельницькому, пропала з місця злочину. Слідство у справі про вбивство 5-річного хлопчика має версію, що вистрілити в дитину міг 14-річний син підозрюваного поліцейського Володимира Петровця. Про це повідомляє “Громадське“. Цю версію поки що перевіряють слідчі. Зазначається, що в будинку Петровця, де відпочивали підозрювані, окрім дорослих, були також діти. Зокрема – 14-річний син Петровця, який також, імовірно, стріляв зі зброї. Також адвокат родини загиблого 5-річного Кирила Олександр Щербина заявив, що зброя, з якої вбили хлопчика в Переяславі-Хмельницькому, пропала з місця злочину. “Власник приміщення мав при собі зброю. Це була його зброя. Дитина також користувалася зброєю і здійснювала постріли”, – повідомив адвокат. На запитання, чи могло бути на місці злочину більше ніж двоє підозрюваних, Щербина відповів: