Характеристики нових розумних годинників Motorola витекли в мережу

Задовго до анонса новинок бренду одна з них засвітилася на рекламному плакаті – і уважний користувач Reddit розсекретив її ключові специфікації. Фішкою розумних годинників Motorola стане новітня мобільна платформа Qualcomm, а заодно пристрій отримає ряд функцій, які не були представлені в минулих поколіннях фірмової переносної електроніки.

Відповідно до джерела, гаджет буде побудований на базі чіпа Snapdragon Wear 4100 представленого в минулому році на заміну Snapdragon Wear 3100. Завдяки зображенню тильної сторони пристрою стало відомо, що смарт-годинник отримають підтримку безконтактних платежів за допомогою NFC-датчика і будуть оснащуватися GPS-модулем .

Корпус новинки буде захищений від води за стандартом 5 ATM, а заодно під кришкою розміститься індукційна котушка, необхідна для реалізації функції бездротової зарядки. Раніше стало відомо, що в червні-липні 2021 року Motorola представить одразу три моделі розумних годин: Moto G Smartwatch, Moto Watch і Moto One.

Запис Характеристики нових розумних годинників Motorola витекли в мережу спершу з’явиться на iTechua – Новини смартфонів, гаджетів і різних девайсів.

Задовго до анонса новинок бренду одна з них засвітилася на рекламному плакаті – і уважний користувач Reddit розсекретив її ключові специфікації. Фішкою розумних годинників Motorola стане новітня мобільна платформа Qualcomm, а заодно пристрій отримає ряд функцій, які не були представлені в минулих поколіннях фірмової переносної електроніки. Відповідно до джерела, гаджет буде побудований на базі чіпа […]

Запис Характеристики нових розумних годинників Motorola витекли в мережу спершу з’явиться на iTechua – Новини смартфонів, гаджетів і різних девайсів.