Характеристики неанонсованого Redmi K40 з’явилися в мережі

Redmi вже назвала офіційну дату презентації флагманського смартфона Redmi K40, а також його просунутої модифікації K40 Pro. Але вже через кілька годин в мережу потрапив скріншот, що розкриває деякі технічні особливості новинки.

Судячи з опублікованого в соціальній мережі Weibo зображенню, Redmi K40 отримає 6,81-дюймовий дисплей з роздільною здатністю 3200х1440 пікселів. Примітно, що такий же екран встановлений в топовому Xiaomi Mi11.

Також скріншот розкриває характеристики основної камери пристрою. Схоже, що Redmi K40 отримає чотири датчика основної камери, вирішення яких складе 108, 8, 5 і 2 Мп. За зйомку Селфі відповідатиме єдина фронтальна камера з роздільною здатністю 30 Мп.

Крім того, вказується, що Redmi K40 отримає акумулятор ємністю 4500 мАг. Раніше інсайдери повідомляли про те, що гаджет буде підтримувати 33-ватну швидку зарядку, але офіційно ця інформація поки не підтверджена. Працювати Redmi K40 буде на платформі Snapdragon 870.

Презентація флагманської лінійки Redmi K40 відбудеться вже зовсім скоро – 25 лютого.

Запис Характеристики неанонсованого Redmi K40 з’явилися в мережі спершу з’явиться на iTechua – Новини смартфонів, гаджетів і різних девайсів.

Redmi вже назвала офіційну дату презентації флагманського смартфона Redmi K40, а також його просунутої модифікації K40 Pro. Але вже через кілька годин в мережу потрапив скріншот, що розкриває деякі технічні особливості новинки. Судячи з опублікованого в соціальній мережі Weibo зображенню, Redmi K40 отримає 6,81-дюймовий дисплей з роздільною здатністю 3200х1440 пікселів. Примітно, що такий же екран […]

Запис Характеристики неанонсованого Redmi K40 з’явилися в мережі спершу з’явиться на iTechua – Новини смартфонів, гаджетів і різних девайсів.