Ґвалтував під наркозом: суд добрався до хірурга, який розбестив понад 200 дітей

У Франції завели справу стосовно хірурга Жоеля Ле Скуарнека, який підозрюється в згвалтуванні близько 200 дітей.

Як передає The Times, 66-річний чоловік працював в комуні Жонзак в департаменті Шаранта Приморська на південному заході країни.

Ще в 2005 році його судили за зберігання дитячої порнографії, проте в результаті дозволили повернутися до роботи. У 2017-му лікаря заарештували за звинувачення в згвалтуванні дівчаток 4-х і 6-ти років, на майбутню зиму призначено нове засідання суду.

Сам лікар свою провину заперечує, але після обшуку в його будинку знайшли безліч щоденників, де він описував деталі насильства над дітьми, яких нарахували понад 200. Адвокат хірурга заявив, що написане – лише плід фантазій.

У Франції завели справу стосовно хірурга Жоеля Ле Скуарнека, який підозрюється в згвалтуванні близько 200 дітей. Як передає The Times, 66-річний чоловік працював в комуні Жонзак в департаменті Шаранта Приморська на південному заході країни. Ще в 2005 році його судили за зберігання дитячої порнографії, проте в результаті дозволили повернутися до роботи. У 2017-му лікаря заарештували за звинувачення в згвалтуванні дівчаток 4-х і 6-ти років, на майбутню зиму призначено нове засідання суду. Сам лікар свою провину заперечує, але після обшуку в його будинку знайшли безліч щоденників, де він описував деталі насильства над дітьми, яких нарахували понад 200. Адвокат хірурга заявив, що написане – лише плід фантазій.