Гуцули у столичному метро. У підземці з’явились постери з героями серіалу “Великі Вуйки” (фото)

Результат пошуку зображень за запитом

У столичній підземці з’явилася серія постерів із простими, але важливими правилами поведінки в метро від улюблених та впізнаваних героїв комедії. Потяг із серіальними гуцулами можна зустріти на синій лінії метро, пишуть Версії з посиланням на “1+1”.

У вагонах є 8 плакатів, на яких знаменита гуцульська делегація жартівливо закликає пасажирів метрополітену бути ввічливими, уважними та обережними під час поїздок. Комедійні персонажі Іван Петрук (Юрій Горбунов), Штефко (Назар Задніпровський), Бодя (Володимир Ніколаєнко) та сільський голова Василь Микитюк (Володимир Горянський) просять дотримуватись як правил, прописаних й затверджених рішенням Київської міської ради, так і неформальних правил етикету у громадському транспорті.

«Притуляйтеся до коханих, а не до дверей у вагонах метро», «Тут тобі не полонина, щоб наплічник не знімати», «Гуцульські вчені дослідили: хто платить карткою в метро, встигає зустріти на станції Тома Круза», — звертаються до киян та гостей міста улюблені гуцули.

Герої «Останнього москаля» та «Великих Вуйок» давно стали народними улюбленцями, тож Київський метрополітен охоче підтримав ініціативу каналу 1+1.

«Ми хочемо, щоб проект сприяв підвищенню культури пасажирів та спонукав бути взаємно ввічливими, дбайливо ставитись до інших пасажирів, дотримуватися громадського порядку та не провокувати небезпечні ситуації під час користування метрополітеном», — розповіла радник начальника Київського метрополітену Наталка Макогон.

Метропоїзд із героями «Великих Вуйок» курсуватиме синьою гілкою до 14 листопада.

Нагадаємо, прем’єра серіалу «Великі Вуйки» на телеканалі 1+1 відбулась 14 жовтня. Комедія є спін-офом культового серіалу «Останній москаль» та розповідає про пригоди вже відомих глядачу героїв-гуцулів у Києві. За сюжетом 16-серійної комедії, вперше за всю історію села Великі Вуйки сюди збираються прокласти дорогу. Але корумпований чиновник з області віддає право на будівництво дороги в сусіднє село – Малі Вуйки. Побоюючись того, що вся молодь поїде, і село вимре, голова збирає ініціативну групу та їде до Києва вирішувати питання будівництва дороги. У новому сезоні Вуйки підкорюють Київ і відкривають для себе особливості столичного життя.

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!

The post Гуцули у столичному метро. У підземці з’явились постери з героями серіалу “Великі Вуйки” (фото) appeared first on Версії | новини та розслідування.

Телеканал 1+1 та Київський метрополітен запустили спільний проект разом із популярним комедійним серіалом «Великі Вуйки».

The post Гуцули у столичному метро. У підземці з’явились постери з героями серіалу “Великі Вуйки” (фото) appeared first on Версії | новини та розслідування.