Гуцульське весілля, танці та пісні: як на Верховинщині пройшов фестиваль Via Carpatia. ФОТО

На Верховинщині завершився фестиваль Via Carpatia 2021. 

Він умістив безліч драйву, гарної музики і цікавих розмов, пише WestNews

Гості фестивалю стали першими, хто побачив і почув наживо оригінальний гурт Hutsul_planet – справді, де ж іще мало статись розвіртуалення, як не у Гуцульській столиці Жаб’є (яку зараз ми називаємо Верховина).

Go-A Band зробив щасливими тисячі глядачів, частина з яких спеціально подолали немало кілометрів, щоб почути вживу гурт, який уже став легендарним. Мега-якісне поєднання справжнього, не шароварного українського фольклору із сучасною електронікою, яке тендітна Катерина Павленко зробила модним і трендовим для українців і світу – це та сама соломинка, яка здатна переламати хребет верблюду несмаку і поверхневості.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Драму-концерт “Вигнані з раю” Франківського драмтеатру покажуть на фестивалі Via Carpatia

Публікація Гуцульське весілля, танці та пісні: як на Верховинщині пройшов фестиваль Via Carpatia. ФОТО запозичена із ресурсу WestNews.

На Верховинщині завершився фестиваль Via Carpatia 2021.  Він умістив безліч драйву, гарної музики і цікавих розмов, пише WestNews.  Гості фестивалю стали першими, хто побачив і почув наживо оригінальний гурт Hutsul_planet – справді, де ж іще мало статись розвіртуалення, як не у Гуцульській столиці Жаб’є (яку зараз ми називаємо Верховина). Go-A Band зробив щасливими тисячі глядачів, частина з яких спеціально подолали немало кілометрів, щоб почути вживу гурт, який уже став легендарним. Мега-якісне поєднання справжнього, не шароварного українського фольклору із сучасною електронікою, яке тендітна Катерина Павленко зробила модним і трендовим для українців і світу – це та сама соломинка, яка здатна переламати хребет верблюду несмаку і поверхневості. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Драму-концерт “Вигнані з раю” Франківського драмтеатру покажуть на фестивалі Via Carpatia

Публікація Гуцульське весілля, танці та пісні: як на Верховинщині пройшов фестиваль Via Carpatia. ФОТО запозичена із ресурсу WestNews.