Грядущий флагман Lenovo отримає Snapdragon 898

В мережі почали поширюватися деякі подробиці про майбутнє флагмані китайської компанії Lenovo – Legion 3 Pro.

Нагадаємо, що буквально навесні поточного року компанія анонсувала Legion 2 Pro, однак, за даними інсайдерів, компанія вже працює над реалізацією Legion 3 Pro.

Подробиці про майбутню новинку стали відомі завдяки главі Lenovo China Mobile Division Чену Джину (Chen Jin). Він поділився на своїй сторінці в соцмережі Weibo публікацією, в якій зазначив, що Legion 3 Pro буде працювати на базі процесора Qualcomm з кодовим номером SM8450. А згідно з раніше оприлюдненими витокам, іншою назвою SM8450 є Snapdragon 898.

Крім іншого повідомляється, що чіп в Legion 3 Pro буде оснащений флагманським графічним процесором з поліпшеною працездатністю.

Запис Грядущий флагман Lenovo отримає Snapdragon 898 спершу з’явиться на iTechua – Новини смартфонів, гаджетів і різних девайсів.

В мережі почали поширюватися деякі подробиці про майбутнє флагмані китайської компанії Lenovo – Legion 3 Pro. Нагадаємо, що буквально навесні поточного року компанія анонсувала Legion 2 Pro, однак, за даними інсайдерів, компанія вже працює над реалізацією Legion 3 Pro. Подробиці про майбутню новинку стали відомі завдяки главі Lenovo China Mobile Division Чену Джину (Chen Jin). […]

Запис Грядущий флагман Lenovo отримає Snapdragon 898 спершу з’явиться на iTechua – Новини смартфонів, гаджетів і різних девайсів.