Гроші на благодійність: переможець “Голосу країни” з Прикарпаття продасть виграну квартиру. ВІДЕО

Переможець та суперфіналіст вокального проєкту “Голос країни” поділились першими враженнями від участі у шоу.

Повернувшись до Івано-Франківська, переможець проєкту зустрівся з прихильниками та подякував за підтримку, пише WestNews.

Також вокаліст поділився першими враженнями від участі у шоу та перемоги.

За перемогу у проєкті Сергій Лазановський отримав двокімнатну квартиру в Києві і право виступити на сцені фестивалю Atlas Weekend. Утім, новосілля не планує. Каже, помешкання продасть, а кошти віддасть на благодійність.

Детальніше у сюжеті “РАІ“:

Нагадаємо, співак з Івано-Франківська Сергій Лазановський став учасником нового сезону пісенного шоу “Голос країни 2021”.

На сліпих прослуховуваннях 11 сезону “Голосу країни” виконав пісню “You Are The Reason”. Спів хлопця припар до душі одразу двом суддям: Олегу Виннику та Надії Дорофєєвій. У результаті хлопець обрав команду Надії Дорофєєвої. Пісню на “Голосі країни” він присвятив мамі.

Наразі він планує вражати глядачів і тренерів розвитком, адже він всього лише рік професійно займається вокалом.

У черговому випуску шоу “Голос країни” франківець Сергій Лазановський помірявся голосом з Микитою Леонтьєвим. За результатами бою Сергій пройшов у наступний етап – нокаути. Проте після цього етапі Сергій за крок до ефіру покинув шоу. Проте телеглядачі шляхом голосування повернули на сцену Сергія Лазановського.

У наступному випуску «душа команди DOROFEEVA» Сергій Лазановський виступив зі співаком і екс-тренером «Голосу країни» Сергієм Бабкіним.

І потрапив у фінал проєкту “Голос країни” 11 сезон. Завдяки своєму таланту Лазановський привів тренера-початківця Надю Дорофєєву до перемоги в перший рік її участі в шоу в якості самостійного наставника.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Учасник “Голосу країни” з Прикарпаття відверто розповів про самокритику і очікування від проекту

Публікація Гроші на благодійність: переможець “Голосу країни” з Прикарпаття продасть виграну квартиру. ВІДЕО запозичена із ресурсу WestNews.

Переможець та суперфіналіст вокального проєкту “Голос країни” поділились першими враженнями від участі у шоу. Повернувшись до Івано-Франківська, переможець проєкту зустрівся з прихильниками та подякував за підтримку, пише WestNews. Також вокаліст поділився першими враженнями від участі у шоу та перемоги. За перемогу у проєкті Сергій Лазановський отримав двокімнатну квартиру в Києві і право виступити на сцені фестивалю Atlas Weekend. Утім, новосілля не планує. Каже, помешкання продасть, а кошти віддасть на благодійність. Детальніше у сюжеті “РАІ“: Нагадаємо, співак з Івано-Франківська Сергій Лазановський став учасником нового сезону пісенного шоу “Голос країни 2021”. На сліпих прослуховуваннях 11 сезону “Голосу країни” виконав пісню “You Are The Reason”. Спів хлопця припар до душі одразу двом суддям: Олегу Виннику та Надії Дорофєєвій. У результаті хлопець обрав команду Надії Дорофєєвої. Пісню […]

Публікація Гроші на благодійність: переможець “Голосу країни” з Прикарпаття продасть виграну квартиру. ВІДЕО запозичена із ресурсу WestNews.