Громада на мільйон: до Білоберізької ОТГ завітали гості із Німеччини (фото)

Сьогодні у Білоберізьку громаду на Івано-Франківщину приїхав Франк Вишковський (Frank Wyszkowski), який ще нещодавно ділився із місцевим готелем європейськими стандартами управління.

Співпраця триває! І у Білоберізькій ОТГ уже у листопаді запрацює школа німецької мови, яка буде безкоштовною для мешканців громади.

 «Ми зараз у Білоберізці з маленьким внеском у розвиток місцевої школи у розмірі 500 євро. Крім того, ми домовилися про співпрацю у заснуванні німецької школи. Починаючи з листопада кожен школяр та житель регіону зможе безкоштовно відвідувати курси німецької мови, – написав на своїй сторінці у Facebook Франк Вишковський. – Також ми шукаємо працівників для нашого готелю в Німеччині. Якщо Ви маєте питання, будь ласка, звертайтеся до мене на Фейсбуці».

 Фото зі сторінки Франка у Facebook

Повний випуск обміну спеціалістів: https://youtu.be/kTNooRi7zKs

 

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!

The post Громада на мільйон: до Білоберізької ОТГ завітали гості із Німеччини (фото) appeared first on Версії | новини та розслідування.

Про це повідомляється у соціальній мережі Фейсбук:

The post Громада на мільйон: до Білоберізької ОТГ завітали гості із Німеччини (фото) appeared first on Версії | новини та розслідування.