Горе-матір півроку ховала немовля у шафі: виснажену дитину знайшли випадково під час застілля, фото

У Росії жінка ховала маленьку дитину у шафі, поки її випадково не знайшли гості.

Про це повідомляють в Telegram-каналі Life shot.

Інцидент стався в місті Карпінськ в Свердловській області. Там 37-річна Юлія З. півроку ховала доньку від сторонніх і нікому про неї не говорила. Таким чином вона довела дівчинку до виснаження.

Знайшли дитину випадково. У будинок до горе-матері прийшли гості і влаштували застілля. Під час цього одна з подруг Юлі почула тихий плач з шафи в іншій кімнаті. Вона заглянула туди і побачила страшну картину: дівчинка була сильно худою, погано виглядала.

Жінка забрала дитину собі додому і вранці викликала поліцію. Дитину госпіталізували, лікарі відзначили, що дівчинка у важкому стані.

За даним фактом порушено кримінальну справу.

Відомо, що у Юлії є ще двоє дітей – 13-річний син і 3-річна дочка. Також пишуть, що горе-мати захоплювалася фільмами жахів.

У Росії жінка ховала маленьку дитину у шафі, поки її випадково не знайшли гості. Про це повідомляють в Telegram-каналі Life shot. Інцидент стався в місті Карпінськ в Свердловській області. Там 37-річна Юлія З. півроку ховала доньку від сторонніх і нікому про неї не говорила. Таким чином вона довела дівчинку до виснаження. Знайшли дитину випадково. У будинок до горе-матері прийшли гості і влаштували застілля. Під час цього одна з подруг Юлі почула тихий плач з шафи в іншій кімнаті. Вона заглянула туди і побачила страшну картину: дівчинка була сильно худою, погано виглядала. Жінка забрала дитину собі додому і вранці викликала поліцію. Дитину госпіталізували, лікарі відзначили, що дівчинка у важкому стані. За даним фактом порушено кримінальну справу. Відомо, що у Юлії є