Google запропонувала Apple перейти на єдиний стандарт обміну повідомленнями

Старший віце-президент Google Хіроші Локхаймер звернувся до Apple з незвичайною пропозицією. У своєму Twitter-блозі він підняв питання про впровадження стандарту зв’язку Rich Communication Services (RCS) на iPhone – правда, зробив це вельми оригінальним способом.

На відміну від SMS, формат RCS дає можливість користувачам Android-пристроїв відправляти текстові повідомлення обсягом до 8000 символів, а також дозволяє обмінюватися фото, відео, голосовими замітками і QR-кодами. Крім того, в червні 2021 року в RCS додали функцію, присутню в iMessage, – наскрізне шифрування в особистих чатах.

Однак, незважаючи на те, що в даний час не менше 88 операторів мобільного зв’язку підтримують RCS, на пристроях з iOS стандарт не працює належним чином. Так, якщо серед користувачів, що беруть участь в чаті, з’являється хоч один власник Android-пристрої, що використовує RCS, опція наскрізного шифрування відключається.

Топ-менеджер завуалював назву стандарту, використавши його абревіатуру в словосполученні Real Clear Solution ( «дійсно прозоре рішення» в перекладі з англійської). Емодзі синього і зеленого кольору, в свою чергу, символізують інтерфейси iMessage і фірмового месенджера Google відповідно. Заодно Локхаймер згадав людей, «які можуть все виправити», натякаючи на можливість змінити поточну ситуацію.

Apple на пропозицію одного з керівників Google поки не відреагувала.

Запис Google запропонувала Apple перейти на єдиний стандарт обміну повідомленнями спершу з’явиться на iTechua – Новини смартфонів, гаджетів і різних девайсів.

Старший віце-президент Google Хіроші Локхаймер звернувся до Apple з незвичайною пропозицією. У своєму Twitter-блозі він підняв питання про впровадження стандарту зв’язку Rich Communication Services (RCS) на iPhone – правда, зробив це вельми оригінальним способом. На відміну від SMS, формат RCS дає можливість користувачам Android-пристроїв відправляти текстові повідомлення обсягом до 8000 символів, а також дозволяє обмінюватися фото, […]

Запис Google запропонувала Apple перейти на єдиний стандарт обміну повідомленнями спершу з’явиться на iTechua – Новини смартфонів, гаджетів і різних девайсів.