Google вперше за багато років змінить оформлення Android

Кілька днів тому в мережі з’явилися перші скріншоти майбутньої Android 12. Вже за ним можна було сказати, що Google внесла корективи у зовнішній вигляд своєї мобільної операційної системи. Зараз же стало відомо, коли компанія і справді має намір змінити оформлення Android вперше за багато років.

Останній помітний редизайн «зеленого робота» відбувся в 2014 році з виходом Android 5 Lollipop і переходом на так званий material-дизайн. Зараз же, як пише Gizmochina, Google працює над наступною версією власних правил оформлення – material NEXT.

На даний момент немає ніяких точних даних, що саме буде представляти із себе новий дизайн Android. Але судячи з того, що для нього придумали нову назву, зміни нас чекають значні.

Нагадаємо, що колишні витоку стверджували, що перша бета-версія операційки для розробників вийде вже 17 лютого 2021 роки, тобто завтра.

Запис Google вперше за багато років змінить оформлення Android спершу з’явиться на iTechua – Новини смартфонів, гаджетів і різних девайсів.

Кілька днів тому в мережі з’явилися перші скріншоти майбутньої Android 12. Вже за ним можна було сказати, що Google внесла корективи у зовнішній вигляд своєї мобільної операційної системи. Зараз же стало відомо, коли компанія і справді має намір змінити оформлення Android вперше за багато років. Останній помітний редизайн «зеленого робота» відбувся в 2014 році з […]

Запис Google вперше за багато років змінить оформлення Android спершу з’явиться на iTechua – Новини смартфонів, гаджетів і різних девайсів.