Google назвала дату анонса Android 12

Компанія Google офіційно підтвердила, що щорічна конференція розробників Google I / O 2021 пройде з 18 по 20 травня. Дану інформацію опублікував глава компанії Google Сундар Пічаї (Sundar Pichai).

Захід Google I / O пройде в цьому році в форматі онлайн і буде доступно для безкоштовного перегляду всім бажаючим. В ході конференції розробників очікується офіційна презентація операційної системи Android 12, а також різні технічні семінари за участю професійних розробників.

Нова операційна система Android 12 в ході цього заходу стане доступна в форматі попередньої збірки для розробників. Очікується, що незабаром після цього стартує бета-тестування Android 12, а компанія оголосить дату виходу фінальної версії операційної системи.

Джерела повідомляють, що Google також розповість про нововведення для віртуального помічника Google Assistant, браузера Chrome, а також інших своїх сервісів.

Запис Google назвала дату анонса Android 12 спершу з’явиться на iTechua – Новини смартфонів, гаджетів і різних девайсів.

Компанія Google офіційно підтвердила, що щорічна конференція розробників Google I / O 2021 пройде з 18 по 20 травня. Дану інформацію опублікував глава компанії Google Сундар Пічаї (Sundar Pichai). Захід Google I / O пройде в цьому році в форматі онлайн і буде доступно для безкоштовного перегляду всім бажаючим. В ході конференції розробників очікується офіційна презентація операційної […]

Запис Google назвала дату анонса Android 12 спершу з’явиться на iTechua – Новини смартфонів, гаджетів і різних девайсів.