Google нарешті випустила темну тему для веб-версії пошуку

Понад рік тому Google представила темну тему для пошуку на Android і iOS. Трохи пізніше вона з’явилася і в веб-версії пошукової системи, але в тестовому режимі і лише у частини користувачів.

Тепер же нове оформлення доступно всім бажаючим. На вибір користувачеві запропоновано кілька варіантів: світла тема, темна тема і тема, заснована на настройках операційної системи.

Сама установка доступна по посиланню або в налаштуваннях пошуку в правому верхньому куті. У другому випадку треба зайти в підменю «Стиль» та вже там вибрати бажаний зовнішній вигляд.

Варто відзначити, що так як Google Пошук є веб-сервісом, нова функція працює не тільки в Google Chrome, але і в інших браузерах. У тому числі і в Safari від Apple.

Запис Google нарешті випустила темну тему для веб-версії пошуку спершу з’явиться на iTechua – Новини смартфонів, гаджетів і різних девайсів.

Понад рік тому Google представила темну тему для пошуку на Android і iOS. Трохи пізніше вона з’явилася і в веб-версії пошукової системи, але в тестовому режимі і лише у частини користувачів. Тепер же нове оформлення доступно всім бажаючим. На вибір користувачеві запропоновано кілька варіантів: світла тема, темна тема і тема, заснована на настройках операційної системи. […]

Запис Google нарешті випустила темну тему для веб-версії пошуку спершу з’явиться на iTechua – Новини смартфонів, гаджетів і різних девайсів.