Google буде попереджати про брехню в новинах

У пошуку Google нововведення – тепер перед інформацією, яка може виявитися ненадійною, з’являється попередження про це.

Повідомлення будуть показуватися перед новинами, які поки не перевірені, тобто інформації про них немає в надійних джерелах. Google запропонує користувачам повернутися до цієї інформації пізніше, щоб не довіритися відразу фейковій новині.

Поки повідомлення з’являється тільки в англомовній версії пошуковика. Трохи пізніше Google додати його в пошук на інших мовах.

Як джерела компанія буде вважати надійними, поки неясно. Уточнюється, що нововведення стосуватиметься тих новин, які були опубліковані кимось раніше за всі інші. Серед таких запитів, наприклад, «чому Брітні на літії» і «чорний трикутник НЛО океан».

Запис Google буде попереджати про брехню в новинах спершу з’явиться на iTechua – Новини смартфонів, гаджетів і різних девайсів.

У пошуку Google нововведення – тепер перед інформацією, яка може виявитися ненадійною, з’являється попередження про це. Повідомлення будуть показуватися перед новинами, які поки не перевірені, тобто інформації про них немає в надійних джерелах. Google запропонує користувачам повернутися до цієї інформації пізніше, щоб не довіритися відразу фейковій новині. Поки повідомлення з’являється тільки в англомовній версії пошуковика. […]

Запис Google буде попереджати про брехню в новинах спершу з’явиться на iTechua – Новини смартфонів, гаджетів і різних девайсів.