Головний санлікар країни розповів, коли Франківщина та Закарпаття покинуть “червону” зону

За словами Віктора Ляшка найближчими днями буде рішення про зміни в зонування регіонів, пишуть Версії з посиланням на Regionews.

Івано-Франківська область, швидше за все, завтра буде виведена з “червоного” рівня епідемічної небезпеки. Вони досягли показників, які дозволяють перевести її в “жовтий” рівень. Закарпатська область також вийде з “червоної” зони через день-два”, – сказав в ефірі телеканалу “Україна 24” Віктор Ляшко.

Він додав, що стабілізація ситуації на заході України свідчить про те, що в середньому зростання захворюваності і вихід до показників “жовтого” рівня займають три-чотири тижні.

Ляшко підкреслив, що запроваджувати тотальний локдаун по всій країні влада не планує, оскільки адаптивний карантин сприяє стабілізації ситуації із захворюваністю на COVID-19.

 

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!

За словами Віктора Ляшка найближчими днями буде рішення про зміни в зонування регіонів, пишуть Версії з посиланням на Regionews. Івано-Франківська область, швидше за все, завтра буде виведена з “червоного” рівня епідемічної небезпеки. Вони досягли показників, які дозволяють перевести її в “жовтий” рівень. Закарпатська область також вийде з “червоної” зони через день-два”, – сказав в ефірі […]