Головні характеристики Samsung Galaxy S22 злили в мережу

Інсайдер під ніком Mauri QHD опублікував докладний звіт про майбутню серію флагманів Samsung. Він повідомив про ключові особливості всіх трьох ще не анонсованих представників лінійки, включаючи розміри їх дисплеїв і моделі процесорів.

Посилаючись на надійне джерело, інформатор повідомив, що одним з головних відмінностей новинок від попередників стане зменшена діагональ екрану. Так, базовий Galaxy S22 обзаведеться 6,06-дюймовою панеллю, а моделям Galaxy S22 + і Galaxy S22 Ultra приписуються матриці на 6,55 “і 6,81” відповідно.

Що стосується процесора, то для нової серії Samsung імовірно використовує мобільні платформи Qualcomm Snapdragon 895 і Exynos 2200 в залежності від регіону продажів. Обидві вони будуть виготовлені по 4-нанометровим техпроцесом, однак, за заявою інформатора, продуктивність фірмового чіпа буде порівнянна з 5-нм рішеннями.

Згідно з іншими джерелами , відмінною рисою Ultra-версії нового флагмана також стане скляна задня кришка, в той час як моделям S22 і S22 + дістанеться пластиковий корпус. Також відомо, що Samsung активно розробляє власну технологію розміщення селф-камери під дисплеєм, але поки невідомо, чи буде ця опція реалізована в майбутні новинки. Дата релізу серії смартфонів Galaxy S22 виробником поки не оголошена.

Запис Головні характеристики Samsung Galaxy S22 злили в мережу спершу з’явиться на iTechua – Новини смартфонів, гаджетів і різних девайсів.

Інсайдер під ніком Mauri QHD опублікував докладний звіт про майбутню серію флагманів Samsung. Він повідомив про ключові особливості всіх трьох ще не анонсованих представників лінійки, включаючи розміри їх дисплеїв і моделі процесорів. Посилаючись на надійне джерело, інформатор повідомив, що одним з головних відмінностей новинок від попередників стане зменшена діагональ екрану. Так, базовий Galaxy S22 обзаведеться 6,06-дюймовою […]

Запис Головні характеристики Samsung Galaxy S22 злили в мережу спершу з’явиться на iTechua – Новини смартфонів, гаджетів і різних девайсів.