“Голова й руки перебували окремо”: жахлива знахідка вразила всю Україну. Заховані рештки людини(ФОТО)

“Голова й руки перебували окремо”: жахлива знахідка вразила всю Україну. Заховані рештки людини.

У Виноградові знайшли жахливі рештки трупа чоловіка.

Найжахливіше те, що голова й руки перебували окремо.

Як повідомила “Голосу Карпат” у телефонній розмові прес-секретар Головного управління Нацполіції України в Закарпатській області Інеса Манзулич, сьогодні, 1 жовтня, о 10.05 до них надійшло повідомлення від жителя м.Виноградів про знайдені ним на вулиці Рощахівського рештки чоловіка. При цьому голова та кінцівки знаходились окремо від тіла.

З первинного огляду правоохоронцям стало зрозуміло, що знайдений труп пролежав досить довго.

“Наразі триває огляд місця події членами слідчо-оперативної групою”, — повідомили Інеса Манзулич.

Нагадуємо, 10 червня на пункт зв’язку Виноградівського пожежно-рятувального підрозділу по телефону 101 поступило повідомлення з вулиці Борканюка, що у с. Хижа, про пожежу в одному з житлових будинків.

До місця пожежі черговим диспетчером Служби порятунку одразу ж було направлено бійців 6 державної пожежно-рятувальної частини та сільської пожежної команди смт. Королево, які оперативно прибули до місця виклику і встановили, що осередком займання стало ліжко в одній з кімнат житлового будинку.

На місці пожежі вогнеборці виявили бездиханне тіло господаря 1975 року народження.

Як наслідок, полум’я знищило ліжко, вікно та двері, а також частину домашнього майна.

“Голова й руки перебували окремо”: жахлива знахідка вразила всю Україну. Заховані рештки людини. У Виноградові знайшли жахливі рештки трупа чоловіка. Найжахливіше те, що голова й руки перебували окремо. Як повідомила “Голосу Карпат” у телефонній розмові прес-секретар Головного управління Нацполіції України в Закарпатській області Інеса Манзулич, сьогодні, 1 жовтня, о 10.05 до них надійшло повідомлення від жителя м.Виноградів про знайдені ним на вулиці Рощахівського рештки чоловіка. При цьому голова та кінцівки знаходились окремо від тіла. З первинного огляду правоохоронцям стало зрозуміло, що знайдений труп пролежав досить довго. “Наразі триває огляд місця події членами слідчо-оперативної групою”, — повідомили Інеса Манзулич. Нагадуємо, 10 червня на пункт зв’язку Виноградівського пожежно-рятувального підрозділу по телефону 101 поступило повідомлення з вулиці Борканюка, що у с. Хижа, про