Глава УГКЦ на прикладі Марцінківа розповів, як він ставиться до піару політиків на темі церкви

Глава УГКЦ Блаженніший Святослав Шевчук каже, що Церква має спеціальну інструкцію, як священнослужителям поводитися під час виборчої кампанії. Про те її часто порушують.

Про це він розповів в інтерв’ю Українській Правді.

Зокрема, журналіст запитав його як Церква ставиться до того, що деякі політики відверто піаряться на темі церкви, навівши при цьому приклад міського голови Руслана Марцінківа.

“Я з Івано-Франківська і наш мер достатньо відкрито піариться на темі церкви, при чому у нього хороші відносини і з єпископами, і з місцевими керівниками церков. І в мене враження, що священники толерують, коли він хизується своєю побожність. Чому ви не забороняєте це священослужителям?” – запитав журналіст Роман Кравець.

“У нас є чітка інструкція, як мають поводитися священнослужителі, зокрема в контексті виборчої кампанії. Хоча ми констатуємо певні факти, що є порушення, священники порушують цю інструкцію”, – відповів Глава УГКЦ. 

Також Блаженніший додав, що ми сьогодні маємо справу з кричущим популізмом.

“Той чи інший мер, та чи інша політична партія буде озвучувати те, що люди хочуть чути. Чи потім буде виконувати те, що обіцяла – ні. Але для того, щоб прихильність здобути – і до церкви будуть ходити, і будуть показувати свою набожність на камеру, щоб завоювати симпатію. І це є великою бідою”, – каже Святослав Шевчук.

До теми: Марцінків розповів, коли відновиться будівництво моста на Пасічну

The post Глава УГКЦ на прикладі Марцінківа розповів, як він ставиться до піару політиків на темі церкви appeared first on Галицький Кореспондент.

Глава УГКЦ Блаженніший Святослав Шевчук каже, що Церква має спеціальну інструкцію, як священнослужителям поводитися під час виборчої кампанії. Про те її часто порушують. Про це він розповів в інтерв’ю Українській Правді. Зокрема, журналіст запитав його як Церква ставиться до того, що деякі політики відверто піаряться на темі церкви, навівши при цьому приклад міського голови Руслана

The post Глава УГКЦ на прикладі Марцінківа розповів, як він ставиться до піару політиків на темі церкви appeared first on Галицький Кореспондент.

Дополнительно: