Гео Лерос із трибуни ВРУ показав Зеленському середній палець

Народний депутат України Гео Лерос під час розгляду кандидатури Резнікова на посаду міністра оборони з трибуни Верховної Ради показав Володимиру Зеленському середній палець

Про це повідомляє “Еспресо.TV”.

“Шановні народні депутати, шановні українці. Доброго дня, пане президент. Бачу, Ваш Єрмак теж тут. Я хочу Вам сказати, що я не боюся Вам казати правду. Ви можете скільки завгодно травити на мене свої правоохоронні органи, клепати справу, але я не боюсь казати правду. Ви головний зрадник у країні” – сказав Лерос.

Спікер Руслан Стефанчук зробив зауваження, що говорити треба по темі і попросив вимкнути депутату мікрофон. 

Після цього Лерос повернувся у бік Зеленського і показав йому середній палець.

Речниця “Слуги народу” Юлія Палійчук у своєму Telegram-каналі повідомила, що фракція звернулася до регламентного комітету Верховної Ради з вимогою дати оцінку і винести рішення щодо поведінки народного депутата Гео Лероса під час виступу з парламенської трибуни. 

Як відомо, конфлікт Лероса із Зеленським і Єрмаком триває з 2020 року. Нардепа за критику президента і голови ОПУ свого часу виключили із фракції “Слуга народу”.

До теми: Зеленський, Порошенко, Тимошенко: за кого проголосували б українці

The post Гео Лерос із трибуни ВРУ показав Зеленському середній палець appeared first on Галицький Кореспондент.

Народний депутат України Гео Лерос під час розгляду кандидатури Резнікова на посаду міністра оборони з трибуни Верховної Ради показав Володимиру Зеленському середній палець Про це повідомляє “Еспресо.TV”. “Шановні народні депутати, шановні українці. Доброго дня, пане президент. Бачу, Ваш Єрмак теж тут. Я хочу Вам сказати, що я не боюся Вам казати правду. Ви можете скільки

The post Гео Лерос із трибуни ВРУ показав Зеленському середній палець appeared first on Галицький Кореспондент.