Гаряча українська Кардашьян приміряла “форму” радикалів на голе тіло (фото)

Київську Instagram-модель Альону Омович охрестили в мережі українською Кардашьян за ряд відвертих фото і серію пластичних операцій. Дівчина прославилася незвичайною зовнішністю, вона вже збільшила собі губи, груди і сідниці, а також зробила ринопластику. При цьому модель не соромиться викладатися в мережу результати своїх експериментів із зовнішністю, пишуть Версії з посиланням на Znaj.ua.

На новій фотографії, яку Альона показала в мережі, вона з’явилася у відвертому комплекті чорної білизни. Дівчина сфотографувала себе новим iPhone 11 з трьома камерами у дзеркало, вийшло так, що у відображеннях видно три тіла з різних сторін. Ще більше уваги привертає чорна маска, яку модель навіщось натягнула на голову. У підписі до фото Альона написала: “Я вирішила, оскільки фото в моїй Інсті не було кілька днів, сьогодні буде Три Альони”.

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!

The post Гаряча українська Кардашьян приміряла “форму” радикалів на голе тіло (фото) appeared first on Версії | новини та розслідування.

Відому київську Instagram-модель охрестили української Кардашьян за відверті фото у мережі

The post Гаряча українська Кардашьян приміряла “форму” радикалів на голе тіло (фото) appeared first on Версії | новини та розслідування.