Ганебний факт злочинних дій: члени ОВК зафіксували зміщення пломб і пакунків з бюлетенями перед відновленням роботи

Окружна виборча комісія розпочала роботу після кількагодинної перерви. Однак, після опломбування приміщення, де зберігалися бюлетені, члени ОВК зробили фото пломби і мішків з документами. Але вранці, коли комісія знову зібралась на засідання, деякі члени ОВК зафіксували розбіжності в пломбі. До того ж, за словами членів ОВК деякі мішки з бюлетенями були зміщеними і лежали в іншому положенні.

Про це повідомляє член ОВК Назарій Вінтоняк:
”Вранці під час відкриття серверної, де зберігаються пакунки з виборчими бюлетенями та іншою виборчою документацією мною було виявлено, що сама пломба була в дещо іншому положенні, ніж до того, як всі члени ОВК покинули приміщення, а також була різниця в розміщенні самих пакунків”.

Фото ”до” і ”після” надається. Однак, на зауваження Вінтоняка ні голова, ні інші члени ОВК жодним чином не відреагували на звернення і продовжили роботу.
Член ОВК Артур Доронін підтверджує цей факт і пояснює, що голова виборчої комісії взагалі не звертає уваги на зауваження більшості членів ОВК.
”Голова виборчої комісії взагалі некомпетентний в тому, що відбувається, ніколи не займався виборами і взагалі не працював в окружній виборчій комісії. Під час засідання не дає сказати слова і перебиває” — зазначає член ОВК Доронін.
Факт порушення у зміщенні пломб і пакувальних мішків, а також ігнорування членами комісії на зауваження направлять до правоохоронних органів.
Нагадаємо, вчора у незаконний спосіб була припинена робота членів ОВК та засідання перенеслось на ранок. Попередньо народні депутати України від партії ”Слуга народу” намагались зірвати засідання ОВК.

The post Ганебний факт злочинних дій: члени ОВК зафіксували зміщення пломб і пакунків з бюлетенями перед відновленням роботи appeared first on Галицький Кореспондент.

Окружна виборча комісія розпочала роботу після кількагодинної перерви. Однак, після опломбування приміщення, де зберігалися бюлетені, члени ОВК зробили фото пломби і мішків з документами. Але вранці, коли комісія знову зібралась на засідання, деякі члени ОВК зафіксували розбіжності в пломбі. До того ж, за словами членів ОВК деякі мішки з бюлетенями були зміщеними і лежали в

The post Ганебний факт злочинних дій: члени ОВК зафіксували зміщення пломб і пакунків з бюлетенями перед відновленням роботи appeared first on Галицький Кореспондент.

Дополнительно: