Гімн України в Москві: Болдирєв виграв чемпіонат світу зі скелелазіння в РФ – віде

Українець Данило Болдирєв завоював золото на чемпіонаті світу зі спортивного скелелазіння в Москві. Болдирєв переміг в дисципліні “швидкість”.


Наш співвітчизник показав результат 5,80 секунди в кваліфікації, а потім поліпшив його в фіналі – 5,73 секунди. Це дозволило Болдирєву обійти іспанця Еріка Ною Кардона (5,95) і завоювати перше місце.

Цікаво відзначити, що українець міг вилетіти ще в першому раунді. Він випередив італійця Джанлуку Дзодду всього на 0,004 с.

Після цього на арені в столиці Росії зазвучав гімн України на честь перемоги нашого спортсмена.


Що відомо про досягнення Данила Болдирєва

Це друге “золото” для Болдирєва на чемпіонатах світу. У 2014 році він ставав першим в цій же дисципліні.
У 2020 році Данило став чемпіоном Європи.
Дисципліна “швидкість” буде представлена на Олімпіаді-2024 в Парижі.

 

Українець Данило Болдирєв завоював золото на чемпіонаті світу зі спортивного скелелазіння в Москві. Болдирєв переміг в дисципліні “швидкість”. Наш співвітчизник показав результат 5,80 секунди в кваліфікації, а потім поліпшив його в фіналі – 5,73 секунди. Це дозволило Болдирєву обійти іспанця Еріка Ною Кардона (5,95) і завоювати перше місце. Цікаво відзначити, що українець міг вилетіти ще в першому раунді. Він випередив італійця Джанлуку Дзодду всього на 0,004 с. Після цього на арені в столиці Росії зазвучав гімн України на честь перемоги нашого спортсмена. Що відомо про досягнення Данила Болдирєва Це друге “золото” для Болдирєва на чемпіонатах світу. У 2014 році він ставав першим в цій же дисципліні. У 2020 році Данило став чемпіоном Європи. Дисципліна “швидкість” буде представлена на Олімпіаді-2024 в