Франківський шеф-кухар підкорив суддів листям на кастингу шоу «МастерШеф. Професіонали»-3

26-річний кухар Микола Мигаль з Івано-Франківська пройшов кастинг шоу «МастерШеф. Професіонали»-3 і спробує потрапити до двадцятки найкращих, пише WestNews.

«Привіт, я Микола, мені 26-ть і я вже 9 років на кухні. Взагалі я туди, на кухню, на один день заліз, а получилось вже 9 років, – розповів Микола Мигаль суддям проект, презентуючи свою страву. – Годував усіх президентів, навіть теперішнього. Правда, він тоді ще не був президентом».

А на кастингу він приготував качку з коренем петрушки та листям, яка здивувала суддів, і вони дали франківському кухарю пропуск у наступний етап шоу.

«Вдалося листячко, воно смачне. І цікавий соус. Якщо прибрати ваніль, то у вас класна, локальна, ваша особиста страва. Дякую.», – сказав, спробувавши страву, один з суддів Володимир Ярославський.

Листя, як розповів франківський шеф-кухар, з Івано-Франківського міського парку. Такий цікавий декор і елемент страви оцінили усі судді. Тож франківець уже наступної суботи спробує потрапити до двадцятки кращих професійних кухарів, які боротимуться за головний приз та визнання.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 12 страв для Тіни Кароль: зіркова франківчанка взяла участь в шоу “МастерШеф”

Публікація Франківський шеф-кухар підкорив суддів листям на кастингу шоу «МастерШеф. Професіонали»-3 запозичена із ресурсу WestNews.

26-річний кухар Микола Мигаль з Івано-Франківська пройшов кастинг шоу «МастерШеф. Професіонали»-3 і спробує потрапити до двадцятки найкращих, пише WestNews. «Привіт, я Микола, мені 26-ть і я вже 9 років на кухні. Взагалі я туди, на кухню, на один день заліз, а получилось вже 9 років, – розповів Микола Мигаль суддям проект, презентуючи свою страву. – Годував усіх президентів, навіть теперішнього. Правда, він тоді ще не був президентом». А на кастингу він приготував качку з коренем петрушки та листям, яка здивувала суддів, і вони дали франківському кухарю пропуск у наступний етап шоу. «Вдалося листячко, воно смачне. І цікавий соус. Якщо прибрати ваніль, то у вас класна, локальна, ваша особиста страва. Дякую.», – сказав, спробувавши страву, один з суддів Володимир Ярославський. Листя, […]

Публікація Франківський шеф-кухар підкорив суддів листям на кастингу шоу «МастерШеф. Професіонали»-3 запозичена із ресурсу WestNews.