Франківський рибоохоронний патруль виявив у Дністрі понад 100 метрів браконьєрських сіток

Учора, 28 квітня, Івано-Франківський рибоохоронний патруль провів рейд на річці Дністер. 

У селі Будзин Тлумацького району інспекторам вдалось виявити та вилучити з водойми заборонені сіткоснастеві знаряддя лову: 3 ліскові сітки довжиною по 25 метрів (вічко 70 мм) та одну сітку довжиною 30 метрів (вічко 70 мм). Про це інформує Івано-Франківський рибоохоронний патруль

У сітках знаходилися дві червонокнижні марени та один судак загальною вагою 6 кг. Державні інспектори випустили рибу в річку. Так, вдалося запобігти збиткам рибному господарству на суму 1170 грн.

Рибпатрульні склали акт виявлення та вилучення майна, власник якого не встановлений.

«На Дністрі судак є цінним об’єктом спортивного рибальства, – зазначив головний державний інспектор рибпатруля Тарас Кузьмин. – Правила любительського і спортивного рибальства регламентують мінімальний розмір дозволеного до вилову рибалками-любителями судака – до 42 см. Безумовно, вилов риби сіткоснастевими знаряддями лову в Дністрі є забороненим, і особливої шкоди біоресурсам таке браконьєрство наносить саме в період нерестової заборони».

Якщо ви стали свідками порушень правил любительського і спортивного рибальства, порядку придбання чи збуту риби та інших водних ресурсів – телефонуйте на «гарячу лінію» Івано-Франківського рибоохоронного патруля: (097) 392-72-80.

Нагадаємо, що раніше прикарпатський рибпатруль витягнув з Дністра 215 метрів браконьєрських сіток

The post Франківський рибоохоронний патруль виявив у Дністрі понад 100 метрів браконьєрських сіток appeared first on Галицький Кореспондент.

Учора, 28 квітня, Івано-Франківський рибоохоронний патруль провів рейд на річці Дністер.  У селі Будзин Тлумацького району інспекторам вдалось виявити та вилучити з водойми заборонені сіткоснастеві знаряддя лову: 3 ліскові сітки довжиною по 25 метрів (вічко 70 мм) та одну сітку довжиною 30 метрів (вічко 70 мм). Про це інформує Івано-Франківський рибоохоронний патруль.  У сітках знаходилися

The post Франківський рибоохоронний патруль виявив у Дністрі понад 100 метрів браконьєрських сіток appeared first on Галицький Кореспондент.

Дополнительно: