Франківський історик ініціює встановлення пожежної сигналізації у дерев’яних храмах Прикарпаття

Директор Івано-Франківського обласного музею визвольної боротьби ім. С.Бандери Ярослав Коретчук ініціює встановлення систем автоматичної пожежної сигналізації у дерев’яних храмах Івано-Франківської територіальної громади.

Він уже подав лист-звернення до міського голови. А також опублікував текст ініціативи на своїй сторінці у мережі Фейсбук, пише WestNews.

“Це унікальні храми яким понад 100 а той 200 років. Подаю список з 10 храмів. Вартість встановлення сигналізації для них усіх становить 1 млн.грн. Це незначна сума для міського бюджету, адже практично щороку від пожеж зникає один дерев’яний храм у Івано-Франківській області. Не маємо права втратити наші культурні надбання!” – підкреслює історик.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:Вогонь у святині: в Долині шість годин гасили пожежу храму. ФОТО

Публікація Франківський історик ініціює встановлення пожежної сигналізації у дерев’яних храмах Прикарпаття запозичена із ресурсу WestNews.

Директор Івано-Франківського обласного музею визвольної боротьби ім. С.Бандери Ярослав Коретчук ініціює встановлення систем автоматичної пожежної сигналізації у дерев’яних храмах Івано-Франківської територіальної громади. Він уже подав лист-звернення до міського голови. А також опублікував текст ініціативи на своїй сторінці у мережі Фейсбук, пише WestNews. “Це унікальні храми яким понад 100 а той 200 років. Подаю список з 10 храмів. Вартість встановлення сигналізації для них усіх становить 1 млн.грн. Це незначна сума для міського бюджету, адже практично щороку від пожеж зникає один дерев’яний храм у Івано-Франківській області. Не маємо права втратити наші культурні надбання!” – підкреслює історик. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:Вогонь у святині: в Долині шість годин гасили пожежу храму. ФОТО

Публікація Франківський історик ініціює встановлення пожежної сигналізації у дерев’яних храмах Прикарпаття запозичена із ресурсу WestNews.