Франківський фотограф показав, як з висоти виглядає перший в Україні мобільний госпіталь для хворих на COVID-19 (фото)

 

Як повідомляли Версії, в Богородчанах розгорнули мобільний госпіталь для хворих на коронавірус. 

30 наметів на 120 ліжок розгорнули в Богородчанах. Кожне ліжко обладнане індивідуальним кисневим концентратором. Чиновники кажуть, цей мобільний госпіталь – це резерв на випадок критичної ситуації з кількістю хворих на коронавірус. Тут є палати, де будуть знаходитись хворі. Є санітарні модулі, де будуть переодягатися лікарі та обслуговуючий персонал, є реанімаційне відділення. Ще є господарський модуль, де знаходяться різні інструменти, засоби забезпечення. Також укомплектована бригада медпрацівників.

Як виглядає мобільний госпіталь із висоти показав фотограф Ruslan Veselui:

Так виглядає перший в Україні мобільний госпіталь для хворих на ковід.
Розгорнули за 1 ніч і обладнали “всім необхідним”. 
Поки порожній, але заповненість лікарень наближається до 100% і рівень виявлення нових заражених і важкохворих залишається високим, тож є ймовірність що скоро госпіталь таки знадобиться.
 

 

 

  Як повідомляли Версії, в Богородчанах розгорнули мобільний госпіталь для хворих на коронавірус.  30 наметів на 120 ліжок розгорнули в Богородчанах. Кожне ліжко обладнане індивідуальним кисневим концентратором. Чиновники кажуть, цей мобільний госпіталь – це резерв на випадок критичної ситуації з кількістю хворих на коронавірус. Тут є палати, де будуть знаходитись хворі. Є санітарні модулі, де […]