Франківських студентів-іноземців кличуть на безкоштовну екскурсію містом

У неділю, 22 вересня, всіх охочих запрошують на безкоштовну оглядову екскурсію містом Івано-Франівськом англійською мовою. Збір групи біля Обласного краєзнавчого музею (Ратуші), а початок екскурсії о 12:00.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив начальник відділу туризму Івано-Франківської обласної державної адміністрації Віталій Передерко.

Гід – Мирослава Нодь.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Нове життя старих дверей: в Івано-Франківську відбулася екскурсія відреставрованими дверима. ВІДЕО“.

Публікація Франківських студентів-іноземців кличуть на безкоштовну екскурсію містом запозичена із ресурсу WestNews.com.ua.

У неділю, 22 вересня, всіх охочих запрошують на безкоштовну оглядову екскурсію містом Івано-Франівськом англійською мовою. Збір групи біля Обласного краєзнавчого музею (Ратуші), а початок екскурсії о 12:00. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив начальник відділу туризму Івано-Франківської обласної державної адміністрації Віталій Передерко. Гід – Мирослава Нодь. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Нове життя старих дверей: в Івано-Франківську відбулася […]

Публікація Франківських студентів-іноземців кличуть на безкоштовну екскурсію містом запозичена із ресурсу WestNews.com.ua.