Франківські патрульні затримали чоловіка, який пошкодив жалюзі та розбив вікно у кіоску

Сьогодні, 9 липня, в Івано-Франківську патрульні затримали чоловіка, який пошкодив жалюзі та розбив вікно у кіоску.

Про це повідомляє пресслужба патрульної поліції в Івано-Франківській області.

Так, патрулюючи вулиці міста чергові екіпажі патрульної поліції отримали повідомлення про те, що невідома особа пошкодила кіоск по вулиці Бандери та можливо, скоїла крадіжку.

Через декілька хвилин поліцейські прибули на місце події. Вони з’ясували, що зловмисник пошкодив захисні ролети потім розбив вікно кіоску та згодом втік.

Обійшовши прилеглі території правоохоронці виявили 30-річного чоловіка, який під час розмови розповів, що саме він пошкодив торгову точку з метою грабунку, та в останній момент передумав та пішов геть.

Для подальшого встановлення обставин на місце прибули слідчі міського відділу поліції.

Нагадаємо: У Франківську злочинці у гаражах виготовляли на продаж фальсифіковані лікарські засоби

The post Франківські патрульні затримали чоловіка, який пошкодив жалюзі та розбив вікно у кіоску appeared first on Галицький Кореспондент.

Сьогодні, 9 липня, в Івано-Франківську патрульні затримали чоловіка, який пошкодив жалюзі та розбив вікно у кіоску. Про це повідомляє пресслужба патрульної поліції в Івано-Франківській області. Так, патрулюючи вулиці міста чергові екіпажі патрульної поліції отримали повідомлення про те, що невідома особа пошкодила кіоск по вулиці Бандери та можливо, скоїла крадіжку. Через декілька хвилин поліцейські прибули на місце

The post Франківські патрульні затримали чоловіка, який пошкодив жалюзі та розбив вікно у кіоску appeared first on Галицький Кореспондент.