Франківські патрульні виявили три факти незаконного обігу наркотиків

Минулої ночі патрульні виявили три факти, можливо, незаконного обігу наркотичних речовин.

На вулиці М.Підгірянки увагу поліцейських привернув невідомий. Той, щойно помітив інспекторів, помітно занервував та намагався уникнути зустрічі з ними. Під час поверхневої перевірки поліцейські виявили у чоловіка згорток із невідомою речовиною рослинного походження, схожою на наркотичну.

Другий такий факт патрульні зафіксували на вулиці Коновальця: поліцейські помітили підозрілих осіб і вирішили поспілкуватися. Під час поверхневої перевірки у чоловіків виявили згортки з ймовірними наркотиками.

В обох випадках патрульні викликали слідчо-оперативну групу.

Пізніше, також на вулиці М.Підгірянки патрульні виявили водія авто з ознаками наркотичного сп’яніння. Згодом їхні підозри підтвердилися висновком лікаря. Інспектори склали на водія адмінматеріали за ст.130 (Керування у стані сп’яніння) КУпАП.

Нагадаємо, Біля слідчого ізолятора в Івано-Франківську затримали осіб зі значною кількістю ймовірно наркотичних речовин

 

The post Франківські патрульні виявили три факти незаконного обігу наркотиків appeared first on Галицький Кореспондент.

Минулої ночі патрульні виявили три факти, можливо, незаконного обігу наркотичних речовин. На вулиці М.Підгірянки увагу поліцейських привернув невідомий. Той, щойно помітив інспекторів, помітно занервував та намагався уникнути зустрічі з ними. Під час поверхневої перевірки поліцейські виявили у чоловіка згорток із невідомою речовиною рослинного походження, схожою на наркотичну. Другий такий факт патрульні зафіксували на вулиці Коновальця:

The post Франківські патрульні виявили три факти незаконного обігу наркотиків appeared first on Галицький Кореспондент.

Дополнительно: