Франківські патрульні на гарячому спіймали крадіїв акумуляторів

Патрульні, по гарячих слідах, затримали осіб, ймовірно, причетних до крадіжки акумуляторів з авто.


30 червня на спецлінію 102 надійшло повідомлення про крадіжку акумулятора та інструментів з автомобіля на вулиці Військових ветеранів, 4. Патрульні прибули на виклик, заявник повідомив їм, що бачив як 2 невідомих вчинили крадіжку, дав чіткий опис злочинців.

Поліцейські обстежили прилеглу територію й незабаром працівники роти ТОР помітили 2-х осіб, які, побачивши патруль, кинулися навтьоки. Інспектори їх наздогнали та затримали. Чоловіки мали пакети в яких знаходилось викрадене майно. Заявник підтвердив, що саме затримані причетні до крадіжки.

На місце події викликали слідчо-оперативну групу для подальшого встановлення обставин.

Патрульні, по гарячих слідах, затримали осіб, ймовірно, причетних до крадіжки акумуляторів з авто. 30 червня на спецлінію 102 надійшло повідомлення про крадіжку акумулятора та інструментів з автомобіля на вулиці Військових ветеранів, 4. Патрульні прибули на виклик, заявник повідомив їм, що бачив як 2 невідомих вчинили крадіжку, дав чіткий опис злочинців. Поліцейські обстежили прилеглу територію й незабаром працівники роти ТОР помітили 2-х осіб, які, побачивши патруль, кинулися навтьоки. Інспектори їх наздогнали та затримали. Чоловіки мали пакети в яких знаходилось викрадене майно. Заявник підтвердив, що саме затримані причетні до крадіжки. На місце події викликали слідчо-оперативну групу для подальшого встановлення обставин.